KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 16003219
nr 1600 3219
Fotografi
James Davis. Signerad, numrerad 2/15, "Tuleh" "2000". Bildmått: 49x20 cm, yttermått inklusive ram: 67x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:35:57
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)